تبلیغات
کسب درآمد اینترنتی از بیت کوین - بیت کوین چگونه کار می کند؟
کسب درآمد اینترنتی از بیت کوین
هو الرزاق


تیک باکس

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 24 شهریور 1393
خوب ، این سوالی است که گاهی سردرگمی ایجاد می کند. این جا یک توضیح سریع و مختصر داده می شود!
به عنوان یک کاربر جدید ، تنها نیاز دارید یک کیف پول انتخاب کنید که آن را بر روی کامپیوتر یا تلفن همراه خود نصب خواهید کرد. هنگامی که کیف پول خود را نصب کردید ، این اولین آدرس...
بیت کوین شما را ایجاد خواهد کرد و شما می توانید هر وقت به یک آدرس دیگر نیاز داشتید باز هم درست کنید. شما می توانید یکی از آدرس های بیت کوین خود را برای دوستانتان آشکار کنید تا بتوانند برای شما پول واریز کنند و برعکس ، شما می توانید برای دوستانتان پول واریز کنید اگر آن ها آدرس هایشان را به شما بدهند. در حقیقت ، این بسیار شبیه کارکرد ایمیل است. پس تنها چیزی که برای انجام در این نقطه مانده است گرفتن مقداری بیت کوین و امن نگه داشتن آن ها است. برای شروع استفاده از بیت کوین ، نیازی به فهمیدن جزئیات فنی ندارید.


Bitcoin

مانده حساب ها - زنجیره ی بلاک

زنجیره بلاک یک که کل شبکه بیت کوین به آن متکی است. تمام تراکنش های تائید شده در زنجیره بلوک بدون استثنا گنجانده شده است. در این راه، تراکنشهای جدید می تواند تائید شود تا به مصرف بیت کوین ها برسد که در واقع متعلق به مصرف کننده است. یکپارچگی و ترتیب زمانی زنجیره بلاک با رمزنگاری میسر می شود.

تراکنش ها - کلید های خصوصی

یک تراکنش یک انتقال پول بین آدرس های بیت کوین است که در زنجیره بلاک قرار می گیرد. کیف پول بیت کوین یک نمونه ی محرمانه از داده که آن را کلید خصوصی می نامند برای هر آدرس بیت کوین نگه می دارد. کلیدهای خصوصی برای استفاده از ثبت تراکنش ها،یک اثبات ریاضی ارائه می دهند که از صاحب آدرس ها گرفته شده است. امضانیز مانع از تراکنشی می شود که توسط هر شخصی که یک بار انجام داده است تغییر داده شود. تمام تراکنش ها بین کاربران منتشر شده و توسط شبکه در همان دقایق از طریق یک فرآیند به نام ماینینگ تایید می شود.

پردازش کردن - استخراج کردن یا ماینینگ

ماینینگ یک سیستم توزیع شده توافقی است که برای تائید تراکنش های منتظر با قرار دادن آن ها در زنجیره بلاک مورد استفاده قرار می گیرد.این موضوع ترتیب زمانی در یک زنجیره بلاک را اجرامی کند، به صورت بی طرفانه از شبکه محافظت می کند و اجازه می دهد تا رایانه های مختلف در چگونگی سیستم به توافق برسند. برای تائید تراکنش ها باید در یک بلاک دسته بندی شوند که متناسب با قوانین بسیار سختگیرانه رمزنگاری است که توسط شبکه تایید خواهد شد. این قوانین از اصلاح بلاک های قبلی جلوگیری می کند چرا که انجام این عمل باعث باطل کردن بلاک های بعدی می شود. همچنین ماینینگ شبیه به این است که یک بخت آزمایی رقابتی ایجاد می کند که به سادگی با اضافه کردن بلاک های متوالی جدید در زنجیره بلاک از هر شخصی سازی جلوگیری می کند. از این طریق ، هیچ فردی نمی تواند هر آنچه به زنجیره بلاک وارد شده یا قسمت هایی که در زنجیره بلاک جا به جا شده است را کنترل کند تا پول های خرج شده ی خود را بازگشت دهد.

پایین رفتن از سوراخ خرگوش

این فقط یک خلاصه ی کوتاه و مختصر از سامانه است. اگر می خواهید وارد جزئیات شوید ، می توانید مقاله ی اصلی را بخوانید که طراحی سامانه را توصیف می کند ، و ویکی بیت کوین را کاوش کنید.
طبقه بندی: بیت کوین چیست، 
برچسب ها: بیت کوین، چگونه، کار با بیت کوین، bitcoin،
ارسال توسط مهدی علیزاده
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
امکانات جانبی
پی کو باکس
امکانات جانبی
کسب درآمد
امکانات جانبی
توپ بسکتبال سایز 7 طرح چامپیون بتا
امکانات جانبی
« كسب درآمد از فروتل »
دوستانتان را به یك شغل پردرآمد و آسان دعوت كنید : « جزئیات »
Email:
امکانات جانبی
سیستم همکاری در فروش سبزگستر
امکانات جانبی
پروباکس ایرانی بزرگترین سایت تبلیغات اینترنتی ( باکس ایران زمین )
امکانات جانبی
امکانات جانبی
شاپ گستر
امکانات جانبی
امکانات جانبی
کسب درآمد
امکانات جانبی
کسب درآمد
امکانات جانبی
میزبان مارکت
امکانات جانبی
امکانات جانبی
امکانات جانبی
کسب درآمد

قالب وبلاگ